Wakfu'nun İngilizce Dublajı Kickstarter, 2 Japonca Animasyonlu Bölüm Ekliyor

Wakfu'nun İngilizce Dublajı Kickstarter, 2 Japonca Animasyonlu Bölüm Ekliyor

buKickstarterİngilizce için bağış toplama kampanyasıdubFransa'nın Wakfu: Animasyon Serisi ulaşmış Pazar günü 150.000 ABD doları olan ikinci streç hedefi. personelAç gözlüşimdi 26 dakikalık 'Noximilian the Watchmaker' özel bölümünü ve 45 dakikalık Ogrest the Legend orijinal animasyon videosunu dublajlamayı planlıyor.

'Noximilian the Watchmaker' önde gelen geleneksel animatörMichio Mihara(anahtar animatör açıkKedi Geri Dönüyor,Prenses Mononoke,Jin-Roh - Kurt Tugayı,Milenyum Kadın Oyuncu), müdürEunyoung Choi(tekme-kalpanahtar animatör,Kaibabölüm yönetmeni) ve karakter tasarımcısıMasaaki Yuasa(Kaiba'nın yönetmeni, Kick-Heart,Tatami Galaksisi).

Efsane Ogrest videosu 'Ankama'nın işbirliğiyle Japonya'da geleneksel animasyon teknikleri kullanılarak yapıldı.Tımarhane,Stüdyo Wyeth, veStüdyo Ghibli.'Kampanya, 26 bölümlük ilk sezonu (ve Efsane Ogrest videosunu) Blu-ray Disc'te İngilizce ve Fransızca dublajlarla yayınlamayı taahhüt ediyor. Sürüm ayrıca İngilizce, Fransızca ve İspanyolca altyazılara sahip olacak. Personel, 200.000 ABD Doları tutarındaki üçüncü uzatma hedefine ulaşılırsa, Sezon 2'nin İngilizce dublajını ve iki grafik romanı eklemeyi taahhüt eder. 300.000 ABD Doları tutarındaki dördüncü uzatma hedefi, üç özel orijinal animasyon videosunun İngilizce dublajını ekleyecektir.

Personel, çevrimiçi bir oyunla başlayan hikayeyi şöyle anlatıyor:

Wakfu serisi, sizi fantastik yaratıkların yaşadığı ve olağanüstü büyülü güçlere sahip insanların yaşadığı harika topraklarda bir yolculuğa çıkarıyor. Gerçek ailesini bulma arayışında gizemli kökenlere sahip genç bir yetim olan Yugo'yu takip edin, ancak beş arkadaşı ona değerli yardım sağlayacağı için yalnız olmayacak...

Haber ipuçları için Mike Richardson, SpacemanHardy, Matt Kamen ve Krogoth'a teşekkürler