Warner, Japon Animasyonlu Klasik Deniz Çocuğu'nu DVD'de Sunuyor

Warner, Japon Animasyonlu Klasik Deniz Çocuğu'nu DVD'de Sunuyor

Şu anda 26 bölümlük sette mevcut olan ilk Japon animasyonlu renkli şovlardan biri

Warner Archives açıkladı teklif klasik Japon animasyon televizyon dizisideniz çocuğu(Kaitei Shōnen Marine) sipariş üzerine hazırlanan DVD programı aracılığıyla. 1966 serisi, genç bir kahramanın su altındaki maceralarını takip ediyor. Marine, su altında nefes almak için Oxy-sakız çiğneyerek, bir yunus ve bir deniz kızının (Japonya'da Whitey ve Neptuna, Amerika Birleşik Devletleri'nde Splasher ve Neptina olarak adlandırılır) yardımıyla tehditleri ve kötüleri savuşturur.

Proje, ilk Japon animasyonlu renkli televizyon çalışmalarından biridir. İlk tam Kaitei Shōnen Marine dizisi yayınlandıktan sonra yayınlandı.Beyaz Aslan Kimba(Orman İmparatoru/Jungle Taitei) 1965'te gösterime girdi, ancak üç bölüm deneme amaçlı Beyaz Aslan Kimba'dan önce Dolphin Ōji (Yunus Prens).

Warner diziyi şöyle anlatıyor:Japonya'da üretilen ancak ABD'de ilk gösterimi için tasarlanan Marine Boy, Japonya'dan gelen ilk renkli çizgi filmlerden biriydi ve yakında Kimba the White Lion ve benzerleriyle ortak ekran alanını paylaşacak.Hız yarışçısı(birkaç seslendirme sanatçısıyla paylaştığı). Teenage Marine Boy, babası Dr. Mariner ve parlak Profesör Fumble'ın inanılmaz icatlarının yardımıyla Ocean Patrol adına denizlerde ve denizlerin altında kötülükle savaşır. Marine Boy'a görevinde beyaz yunusu Splasher, genç deniz kızı Neptina ve Ocean Patrol ajanları Bullton ve Piper eşlik ediyor.

İlk Sezonun Tamamı seti, 29,95 ABD Doları karşılığında üç diskte 26 'yeniden düzenlenmiş' bölüm içerir.

[Aracılığıyla Animasyon Kepçe ]

Güncelleme: Set, Çarşamba günü Warner Archive'ın web sitesinde yayınlandı. [Aracılığıyla Rupert Pupkin , Mike Toole ]