Wheelo ve Jackie Chun Dragon Ball Z: Extreme Butōden Game'e Asist Olarak Katılıyor

Wheelo ve Jackie Chun Dragon Ball Z: Extreme Butōden Game'e Asist Olarak Katılıyor

3DS dövüş oyunu 11 Haziran'da Japonya'da satışa çıkacak

dergisinin bu yılki 26. sayısıŞueisha'sHaftalık Shonen Atlayışıdergisi Pazartesi günü açıklıyor kiEjder Topu Z: Aşırı ButōdenNintendo3doyunDr. Wheelo ve Jackie Chun, Z Assist karakterleri olarak yer alacak.

Dr. Wheelo, düşmanDragon Ball Z: Dünyanın En Güçlüsüfilm, biyoteknolojide deneyler yapan cyborg gövdeli bir bilim adamıdır. Jackie Chun, Usta Roshi'nin bir turnuvaya girmek ve kendini öğrencilerinden gizlemek için kullandığı alternatif bir kimliktir. Karakter, dövüş sanatçısının bir parodisiJackie Chan.

'Z Assist' ile Bulma ve Chichi (diğer karakterlerin yanı sıra), Bulma'nın icatları aracılığıyla oyunculara destek sağlayacak.Kapsülve Chichi'nin öfkesi (ekranı ağzından çıkan dev bir konuşma balonuyla doldurur). Vegeta'dan Süper Saiyan Tanrısı Süper Saiyan (Süper Saiyan Tanrısı SS) ayrıcabelli olmakOyunda bir Z Assist karakteri olarak ve Japon biletleri için bir kod aracılığıyla edinilebilir.Dragon Ball Z: Diriliş 'F'film. Oyuncular 'Ultimate Arts' bitirme hareketlerini kullanabilir ve oyun benzersiz düzenler ve aşamalar içerecek.

Dragon Ball Z: Extreme Butōden, 11 Haziran'da 5.690 yen (yaklaşık 47 ABD Doları) karşılığında Japonya'da satışa sunulacak ve oyunun ilk kopyaları bir paketle birlikte gelecek.Ejder topuDragon Ball Z: Fukkatsu no F (Dragon Ball Z: Resurrection 'F') filminde görünen Frieza sürümünü içeren Disk Cross disk, Super Famicom (Super Nintendo) oyunu Dragon Ball Z Cho Butoden 2'yi indirmek için bir ürün kodu Nintendo 3DS oyunu ve Dragon Ball Heroes için Goku'nun film versiyonunu içeren bir kart. Oyuncular Dragon Ball Heroes Ultimate Mission 2 Nintendo 3DS oyunundan veri kaydettiyse, Super Saiyan 4 Vegeta Dragon Ball Z: Extreme Butōden içinde görünecektir.bufranchise1993 yılında Dragon Ball Z: Super Butōden ile Japonya'da Super Famicom sistemine giriş yaptı.Ejder Topu Kai: Ultimate Butōden, 2011 yılında Nintendo DS için piyasaya sürüldü.