Xenoblade Chronicles X Wii U Game, Kuzey Amerika'da Özel Sürüm Aldı

Xenoblade Chronicles X Wii U Game, Kuzey Amerika'da Özel Sürüm Aldı

4 Aralık'taki özel sürüm gönderimi, USB, film müziği ve sanat kitabını içerir

Amerika'nın Nintendo'su ilan edildi Cumartesi günü PAX Prime'daki panelinde Xenoblade Chronicles X Wii U oyununun özel bir sürümünü yayınlayacağını duyurdu. Özel sürüm oyun, özel bir USB sürücü, bir film müziği ve bir sanat kitabı içerecek. Özel sürüm 89,99 ABD Doları fiyatla satılmaktadır. Standart sürüm ve özel sürüm, 4 Aralık'ta Kuzey Amerika'da piyasaya çıkıyor.

Xenoblade Chronicles X'te oyuncularkatılmakMira dünyasını keşfetmeleri ve 'Yaşam Noktaları' veya insanlık Mira'ya indiğinde kaybolan kriyojenik olarak donmuş insanları içeren kayıp kapsülleri aramaları gereken BLADE adlı bir organizasyon.

Oyuncular ayrıca, ana kasaba NLA'nın vatandaşları için eşya bulma ve canavarları yenme görevlerini üstlenebilecekler. Vatandaşlara yardım etmek, oyuncuların onlarla olan bağlarını derinleştirecek ve bu da oyuncuların diğer vatandaşlarla bağ kurmasına yardımcı olabilir. Oyun, dört oyuncuya kadar çevrimiçi çok oyunculu oyunu destekleyecek, ancak 32 oyuncuya kadar bilgi alışverişi yapabilecek.Monolith Soft'un aksiyon rol yapma oyunusevk edildiNisan ayında Japonya'da Xenoblade X olarak.

Tetsuya Takahashi( zenogearlar , Xenosaga diziler, Xenoblade Günlükleri ) oyunun geliştirilmesine öncülük etti veYuichiro TakedaveKazuho Hyodooyunun senaryosunda.Hiroyuki Sawano( Titan'a Saldırı , öldür la öldür , Sonun Seraph'ı ) oyunun müziğini besteledi.

Nintendo piyasaya sürülmüşOrijinal Xenoblade Chronicles, 2010'da Japonya'da, 2011'de Avrupa ve 2012'de Kuzey Amerika için. Nintendo, 2 Nisan'da Avrupa'da ve 10 Nisan'da Kuzey Amerika'da Yeni Nintendo 3DS için Xenoblade Chronicles 3D'yi piyasaya sürdü.

[Aracılığıyla Çokgen ]