Xseed Games, Lord of Magna: Maiden Heaven 3DS Oyununu Kuzey Amerika'da Yayınlayacak

Xseed Games, Lord of Magna: Maiden Heaven 3DS Oyununu Kuzey Amerika'da Yayınlayacak

İngilizce dublajlı fragman yayınlandı

Kuzey Amerika video oyunu yayıncısı XSEED ilan edildi Perşembe günü, Marvelous'u yerelleştirecek ve yayınlayacak. Magna'nın Efendisi: Kız Cenneti ( Kinki hiçbir Magna )NintendoBu bahar Kuzey Amerika'da 3DS oyunu.

XSEED ayrıca Perşembe günü oyun için İngilizce dublajlı bir teaser fragmanı yayınladı. Fragman oyunun hikayesine ve karakterlerine dair ipuçları veriyor ve oyun için bazı animasyonları gösteriyor.

strateji RPG takip eder Luchs Eduard, ailesinden Famille hanını miras alan genç bir adam. Hanın misafiri yok, bu yüzden Luchs, bu dünyadaki birincil yakıt kaynağı olan kristalleri çıkararak bir beğeni topluyor. Bir gün bir kristalin içinde uyuyan Charlotte adında bir peri bulur ve onun kayıp anılarını kurtarmasına yardım etmeyi kabul eder.Oyun ilk olarak Şubat 2014'te duyurulmuştu ve Neverland ( Rün Fabrikası , Lufia ) şirket iflas başvurusunda bulunmadan ve kapanmadan önce. Oyun yayıncısı Marvelous, oyunu bitirmek için personelin bir kısmını elinde tuttu. Marvelous, oyunu 2 Ekim'de Japonya'da piyasaya sürdü.

Kaynak: gematsu