Yahoo, Anime ile Kendi Hizmetini Başlatırken Hulu Ücretsiz Akışı Sonlandırıyor

Yahoo, Anime ile Kendi Hizmetini Başlatırken Hulu Ücretsiz Akışı Sonlandırıyor

Yeni Yahoo View reklamlarla ücretsiz olarak anime, Kore dramaları, filmler ve gösteri bölümleri yayınlıyor

buhuluakış hizmeti Pazartesi günü ücretsiz akış hizmetini sonlandıracağını ve tamamen ücretli bir abonelik modeline geçeceğini duyurdu. Aynı zamanda, hareketli tarafından yeni bir hizmete reklam destekli ücretsiz akışıYahoo!aranan Yahoo Görünümü . Yahoo! View, anime, Kore dramaları ve filmlerinin yanı sıra son beş şov bölümünü de taşıyacak.ABC,NBC, ve Fox, orijinal yayın tarihlerinden sekiz gün sonra.

Hulu, abonelik hizmetini reklamlarla birlikte ayda 7,99 ABD Doları ve reklamsız olarak ayda 11,99 ABD Doları karşılığında sunmaktadır.

Yahoo! Görünüm, topluluk izleme deneyimine odaklanan bir 'bölümün ötesinde' bölümüne sahip olacak. Kullanıcılar Tumblr'daki resimleri ve GIF'leri görüntüleyebilir, ancak bölümle ilgili spoiler veren içeriği görsel olarak engelleyebilir. Yahoo! hizmetin yakında akıllı telefon uygulamalarında kullanıma sunulmasını planlıyor.Time Warner, geçen hafta 583 milyon ABD Doları karşılığında Hulu'da %10 hisse satın alırken, Verizon Yahoo! 4,8 milyar dolarlık bir anlaşma ile

Haber ipucu için ravegrl'e teşekkürler

Kaynak: Çeşitlilik (Todd Spangler)