Yedi Ölümcül Günah Anime'nin Tema Şarkıları, Oyun Detaylı

Yedi Ölümcül Günah Anime'nin Tema Şarkıları, Oyun Detaylı

ikimono-gakari,AKIŞ,GRANRODEOtemaları gerçekleştirmek için;NamcoBandai, 3DS unvanını yayınlayacak

Bu yılki 38. sayısıKodanşa'sHaftalık Shonen Dergisitelevizyon animesi için tema şarkısı sanatçılarını açıklıyoradaptasyon Nakaba Suzuki'sYedi ölümcül günah(Nanatsu no Taizai) manga 20 Ağustos.J-popüçlüikimono-gakari(Naruto Shippuden, Bleach) açılış tema şarkısını seslendirecek. Rock gruplarıAKIŞ(flamingo samuray,Geass kodu) veGRANRODEO(Kuroko'nun Basketbolu,Kod kırıcı) bitiş tema şarkısı üzerinde işbirliği yapacak.

Sorun da bunu duyuruyorBandai Namco Oyunlarıiçin Nanatsu no Taizai Shinjitsu no Enzai (Yedi Ölümcül Günah Adaletsiz Günah) aksiyon macera oyununu piyasaya sürecek.Nintendo3DS. Oyun orijinal bir hikayeye sahip olacak ve Suzuki'nin oyun için özel illüstrasyonu dergide yer alacak. Başlığın çıkış tarihi ve perakende fiyatı kararsız.

Dergi sayısı, Suzuki'nin mangasının şu anda 5 milyon kopya basıldığını ortaya koyuyor. Onuncu derlenmiş kitap cildi Cumartesi günü Japonya'da gönderilecek.Televizyon animesi 5 Ekim'de prömiyer yapacak.

dizi oyuncu kadrosuiçerir:

Meliodalar:Yuuki Kaji(Titan'a Saldırı,Pokémon XY,Mavi Bahar Yolculuğu)
Elizabeth:Sora Amamiya(tokyo gulyabani,Bir Hafta Arkadaşlar,bu[e-posta korumalı]Milyon Canlı!)
Şahin:Misaki Kuno(World Conquest Star Konusu,Nanana'nın Gömülü Hazinesi,oreimo)

Personel şunları içerir:

Müdür:Tensai Okamura(Siyahtan daha koyu,Mavi şeytan, World Conquest Star Arsa)
Dizi Kompozisyonu: Shôtarô Suga (Eksantrik Aile,Benim Gençlik Romantik Komedi SNAFU, Bir Hafta Arkadaşlar)
Karakter tasarımı:Keigo Sasaki(Mavi şeytan,Gece Baskını 1931, World Conquest Star Arsa)
Müzik:Hiroyuki Sawano(Titan'a saldırı,öldür la öldür, Mavi şeytan)
Animasyon Prodüksiyonu:A-1 Resimleri(Peri masalı, Büyü,Yeni Dünya'dan,Kılıç Sanatı Çevrimiçi)

Kodanşa Çizgi Romanları,YayımcıKuzey Amerika'daki manga hakkında, hikayenin nasıl başladığını anlatıyor:

Monarşiyi devirmeye çalışmakla suçlandıklarında, korkulan savaşçılar Yediler Ölümcül Günahlar sürgüne gönderildi. Prenses Elizabeth gerçeği keşfeder - Günahlar kralın muhafızları Kutsal Şövalyeler tarafından çerçevelenmiştir - babasını öldürmelerini ve tahtı ele geçirmelerini engellemek için çok geç!

Şimdi prenses kaçıyor ve krallığı geri almasına yardım etmesi için Günahları arıyor. Ancak tanıştığı ilk Günah Meliodas, konuşan bir domuzla küçük bir hancıdır. Gerçek bir kılıcı bile yok! Günahların gücüyle ilgili efsaneler abartıldı mı?

Suzuki mangayı 2012'de Weekly Shōnen Magazine'de yayınladı ve Kodansha Comics geçen ay üçüncü İngilizce cildi yayınladı.gevrek rulodır-dir gönderme Japonya'da göründükleri gibi yeni bölümler.