Yedi Ölümcül Günah, Maaya Sakamoto'yu Merlin Olarak Kullanıyor

Yedi Ölümcül Günah, Maaya Sakamoto'yu Merlin Olarak Kullanıyor

Şu anda dizide Eto'yu seslendiren oyuncuTokyo Ghoul √A

için resmi web sitesiYedi ölümcül günahanime serisi ilan edildi geçen hafta o seslendirme sanatçısıMaaya SakamotoKadroya Oburluğun Günahı Merlin olarak katılıyor. Üretken seslendirme sanatçısı aynı zamanda şu anda dizide de rol alıyor.Tokyo Ghoul √AEto olarak. Diğer son rolleri arasında Shinobu Oshino var.Tsukimonogatari, Ciel Phantomhive içindeKara Butler: Sirk Kitabı, ve Saori ShibukiImawa no Kuni no Aliceorijinal video anime.

Kodanşa Çizgi Romanları,YayımcıKuzey Amerika'daki manga hakkında, hikayenin nasıl başladığını anlatıyor:

Monarşiyi devirmeye çalışmakla suçlandıklarında, korkulan savaşçılar Yediler Ölümcül Günahlar sürgüne gönderildi. Prenses Elizabeth gerçeği keşfeder - Günahlar kralın muhafızları Kutsal Şövalyeler tarafından çerçevelenmiştir - babasını öldürmelerini ve tahtı ele geçirmelerini engellemek için çok geç!

Şimdi prenses kaçıyor ve krallığı geri almasına yardım etmesi için Günahları arıyor. Ancak tanıştığı ilk Günah Meliodas, konuşan bir domuzla küçük bir hancıdır. Gerçek bir kılıcı bile yok! Günahların gücüyle ilgili efsaneler abartıldı mı?Televizyon animesi 5 Ekim'de gösterime girdi. Çevrimiçi perakendecinin Japon şubesi.Amazondır-dirlisteleme24 bölümlük dizi.

Suzuki mangayı başlattıHaftalık Shonen Dergisi2012'de ve Kodansha Comics dördüncü İngilizce cildini Eylül'de yayınladı.gevrek rulodır-dir gönderme Japonya'da göründükleri gibi yeni bölümler.

[Aracılığıyla Ota-Suke ]