Yemek Savaşları! The Third Plate Animesi Sho Hayami'yi Azami Nakiri Olarak Kullanıyor

Yemek Savaşları! The Third Plate Animesi Sho Hayami'yi Azami Nakiri Olarak Kullanıyor

Karakter, 31 Ekim'de şovun 5. bölümünde görücüye çıkıyor

Bu yılki 46. sayısıŞueisha'sHaftalık Shonen Atlayışıdergisi Pazartesi günü açıkladıYemek Savaşları! Üçüncü Plaka,üçüncümevsimiYemek Savaşları! Shokugeki no Somaanime oyuncu kadrosuŞo Hayami(Suikast SınıfıGakuho Asano,Çamaşır suyuSosuke Aizen,Gintama'sumibozu) Azami Nakiri karakteri olarak (sağ üstteki resimde resimde). Azami, Erina Nakiri'nin babasıdır ve Tōtsuki'nin mezunudur. Karakter, 31 Ekim'de beşinci bölümde gösteride ilk kez görünecek.

Sezonprömiyeri yapıldı3 Ekim'de Hikaye, On Konseyi'ne karşı verilen savaşı takip ediyor.gevrek rulomünhasıranyayın Akışıanime.

Aşağıdaki oyuncular üçüncü sezon için geri dönüyor:  • Yoshitsugu MatsuokaSoma Yukihira olarak
  • Hisako KanemotoErina Nakiri olarak ( geri dönen orijinal seslendirme sanatçısı olarak orijinal video anime ve olay animesindengül tanedasağlığı için hala ara veriyor)
  • Akira IshidaEishi Tsukasa olarak
  • Shizuka ItouRindo Kobayashi olarak
  • Rie KugimiyaMomo Akanegakubo olarak
  • Kana HanazawaNene Kinokuni olarak
  • Yuuki KajiTerunori Kuga olarak

Şarkıcı-söz yazarıZAQdır-dir performans açılış şarkısı ve Rock ikilisinano.RIPEbitiş tema şarkısını gerçekleştiriyorlar.

Yoshito Yonetanianimeyi yönetmek için geri dönüyorJ.C.Personel.Şogo Yasukawadizi komut dosyalarını denetlemek için geri döner veTomoyuki Shitayakarakter tasarımcısı olarak geri döner.Tatsuya Katoumüziği bestelemek için geri döner.

Yuto TsukudaveShun Saeki'ın mangası daha önce iki televizyon anime dizisine ilham kaynağı olmuştu. İlk anime sezonu Nisan'dan Eylül 2015'e kadar 24 bölüm olarak yayınlandı. CrunchyrollakışJaponya'da yayınlanan ilk anime uyarlaması veSentai Filmworks lisanslıKuzey Amerika için dizi. Sentai Filmworks ayrıcalisanslıYemek Savaşları! The Second Plate, animenin ikinci sezonu. 13 bölümlük dizi Temmuz-Eylül 2016'da yayınlandı ve Crunchyrollakışdizi yayınlandığı gibi.