Yeni Anime Stüdyosu 'Geno Studio' Soykırım Organı Anime Filmini Tamamlayacak

Yeni Anime Stüdyosu 'Geno Studio' Soykırım Organı Anime Filmini Tamamlayacak

Ana personel, 2016 yılı sonuna kadar filmi tamamlamak için geri dönüyor

Rahmetli yazara dayanan anime filmleri için resmi web sitesiProje Itohyazıyor ilan edildi Cuma günü ' adlı yeni bir stüdyoGeno Stüdyo' tamamlayacakSoykırım Organıfilm. Duyuru, yönetmen ve yazarınŞuko Muraseyanı sıra 'diğer ana personel' de proje üzerinde Geno Studio'da çalışmaya devam edecek.

Fuji TVüreticiKoji Yamamoto(Doğu cenneti,doğa,Suçlu Taçyapımcı, Empire of Corpses senaristi) yeni stüdyoyu kurdu. Stüdyo, anime yapım şirketinin %100 yan kuruluşudur.İkiz Motorve Yamamoto, Kasım ayı ortasına kadar şirketin kayıt sürecini resmi olarak tamamlayacak. Yamamoto, Fuji TV'nin gece yarısı programlama bloğunun yapımcısı olarak görev yaptı.Noitami2014 yılında bağımsız hale gelmeden ve Twin Engine'i kurmadan önce uzun yıllar boyunca.

Duyuruda, personelin filmi 2016 yılı sonuna kadar tamamlamayı umduğu belirtilirken, henüz açıklanacak belirli bir zaman dilimi olmadığı da belirtildi.Noitamina, çalışmaların devam ettiğini doğrulamak için Cuma günü bir duyuru videosu yayınlamaya da başladı. Video, ''Proje' durmayacak' mesajıyla bitiyor.

StüdyoManglobaslen filmi canlandıran,dosyalanmışEylül ayında ve resmen iflas içinbaşlamak4 Kasım'da Tokyo Bölge Mahkemesi'ndeki iflas davası. 237 taraf stüdyodan 544.5 milyon yen (yaklaşık 4.43 milyon ABD Doları) borç talep ediyor.

O zaman filmin resmi web sitesiilan edildi1 Ekim'de filmin ertelendiği ve başladığıteklif23 Ekim'de ön sipariş verilen biletlerin iadeleri.

Soykırım Organı aslenarduvazEkim ayında vizyona girecek, ancak üç Project Itoh filminin çıkış sırasıkarıştırılmışTemmuz ayında yaniCeset İmparatorluğuEkim'de, Soykırım Organı Kasım'da açılacak. Corpses İmparatorluğu 2 Ekim'de Japonya'da açıldı veuyumCuma günü açıldı.

Güncelleme: Geno Studio hakkında daha fazla bilgi eklendi. Kaynak: Animeler! Animeler!

Güncelleme 2: Personel, filmi 2016'nın sonuna kadar tamamlamayı planladığını belirtti. Bu makalede, personelin filmi 2016'nın sonuna kadar vizyona sokmayı planladığı daha önce yanlış bir şekilde belirtilmişti.