Yeni Bleach Bölümleri 28 Ağustos'ta Adult Swim'e Dönüyor

Yeni Bleach Bölümleri 28 Ağustos'ta Adult Swim'e Dönüyor

FMA: Kardeşlik#26'dan sonra ara veriyor; 2Çamaşır suyu14 Ağustos'ta vizyona giren filmler

Yetişkin Yüzmek, gece yarısı programlama bloğuÇizgi film yayın ağıAmerika Birleşik Devletleri'nde, sahip gönderildi yeni dönüşü ile yeni Ağustos programıÇamaşır suyudiziye bölümler. İki Bleach filmi —Filmi Bleach: Kimsenin Anılarıve Bleach the Movie 2: The DiamondDust Rebellion (Çamaşır Suyu: DiamondDust İsyanı - Mō Hitotsu no Hyōrinmaru) ayrıca 14 Ağustos'ta sırasıyla gece yarısı ve 02:00'de arka arkaya çalışacaktır. Bleach'in son iki bölümü, #166 ve #167, 21 Ağustos'ta 12:30 ve 01:00'de tekrarlanacak. Bleach'in yeni bölümleri 28 Ağustos'ta, haftada bir yeni bölümle gece yarısı başlayacak, ardından yeni bir bölümKekkaishi.

Bleach şu anda tarafından tutulan zaman aralığını devralıyorFullmetal Alchemist: Kardeşlik7 Ağustos'ta 26. bölümüyle ekrana gelecek.KovboyveDenizkabuğundaki hayalet8 Ağustos'ta serilerini tamamlayacak ve yerini sırasıyla Amerikan animasyon dizisi King of the Hill ve Boondocks alacak.

anime uyarlamasıTite Kubo'sÇamaşır suyu manga 2004 yılında Japonya'da piyasaya sürüldüve2006'da Amerika Birleşik Devletleri'nde Yetişkin Yüzmede. 2010 yılının Mart ayında, Yetişkin YüzmedegönderildiNisan ayı için yeni bir Bleach bölümü içermeyen bir program, diziyi etkin bir şekilde ara verdi. Bu arada,gevrek rulobaşlayacağını duyurdusimulcasting8 Haziran itibari ile çamaşır suyu veYANİAnime varbaşladıJaponca yayınlarından bir hafta sonra 'hızlı yayın' bölümleri. çamaşır suyu yıldızıMasakazu Morita,seslendirme sanatçısıBaş karakter Ichigo Kurosaki'yi oynayan,ilan edildiiçin misafir olarakAnime Fuarı2010.[Aracılığıyla ToonZone , AnimeOnDVD ]

Resim © Tite Kubo/Şueisha,TV TOKYO,Dentsu,pierrot