Yeni Higurashi: Ağladıklarında Anime 'Gerçek' Başlık, Görsel, Şarkılar Ortaya Çıkıyor

Yeni Higurashi: Ağladıklarında Anime 'Gerçek' Başlık, Görsel, Şarkılar Ortaya Çıkıyor

Yui HorieHanyu olarak kadroya katıldı

Higurashi'nin ikinci bölümü: When They Cry - New, yeniHigurashi: Ağladıklarında(Higurashi no Naku Koro ni) animeproje, animenin adını şu şekilde açıkladı:Higurashi: Ağladıklarında – GOUCuma gününde.eğlencebaşlığı, yaratıcıların 2. Bölüme kadar kasıtlı olarak dünyaya açıklamadığı 'gerçek' başlık olarak bildirdi.

Funimation, Funimation veKADOKAWABunu perşembe günü gerçekleştirmek için.

Ek olarak, animenin resmi web sitesi açıklandıYui HorieHanyu'nun yanı sıra Cuma günü animenin tema şarkıları.asaka'Söylediklerine inanıyorum' açılış tema şarkısını seslendiriyor veAyane'Kamisama no Syndrome' (God Syndrome) adlı bitiş tema şarkısını seslendiriyor.Bölüm 1, 1 Ekim'de gösterime girdi. Funimation yayın Akışı Japonya'da yayınlanan anime. tarafından manga uyarlamasıdomates akasıKadokawa'da başlatılan Genç As Yukarı 2 Ekim'de hizmet

Geri dönen oyuncularDahil etmek soichiro hoshiKeiichi Maebara olarak,Mai NakaharaBen Rena Ryugu,Yukino SatsukiMion Sonozaki olarak,Mika KanaiSatoko Hojo olarak,Yukarı TamuraRika Furude olarak,chafurinKuraudo Ooishi olarak,Toru OhkawaJiro Tomitake olarak,miki itoMiyo Takano olarak veToshihiko SekiKyosuke Irie olarak.

Animenin başlangıçtaprömiyerTemmuz ayındaydı amagecikmişyeni koronavirüs hastalığının (COVID-19) üretim programı üzerindeki etkileri nedeniyle.

Geri dönen oyuncular daDahil etmekSōichiro Hoshi Keiichi Maebara olarak, Mai Nakahara Rena Ryūgū olarak, Satsuki Yukino Mion Sonozaki olarak, Mika Kanai Satoko Hōjō olarak ve Yukari Tamura Rika Furude olarak.

Ryukishi07 ve07. Genişletmeorijinal çalışma ile kredilendirilir.Keiichiro Kawaguchidiziyi yönetiyor.Akio Watanabe(monogatarilerSeri anime serisi) karakterleri tasarlıyor veTutku(narenciye,Rokka: Altı Çiçeğin Cesurları,Lise DxD Kahramanı) projeyi canlandırıyor.Sonsuzdizi üretiyor.Naoki Hayashi(Siyah tilki, Citrus) anime için dizi kompozisyonundan sorumludur.Kenji Kawai(Denizkabuğundaki hayalet,iş gücü,Mobil Takım Gundam 00) dizinin bestecisi olarak geri dönüyor.

İlk Higurashi: When They Cry televizyon anime dizisi 2006'da 26 bölüm olarak yayınlandı ve When They Cry II: Solutions (Higurashi no Naku Koro Ni Kai) anime, 2007'de 24 bölüm yayınlandı.Geneon Entertainment Inc.İlk animeyi 2007-2008'de DVD'de yayınladı. Funimation daha sonra animeyi 2009 ve 2010'da DVD'de yayınladı.Sentai Filmworksen son 2016'da hem animeyi Blu-ray Disc hem de DVD'de yayınladı.

07th Expansion, 2002 yılında Higurashi no Naku Koro ni görsel roman yazılımının ilk bölümünü başlattı.komik. Hikaye, sakin bir kırsal köyde yıllık bir festivale denk gelen cinayetler etrafında dönüyor. Ryukishi07 ve 07. Genişletmepiyasaya sürülmüşHigurashi: When They Cry Hou Japonya'da PC için seri hayranlarına bir 'teşekkür' olarak 2014'te ('Hou' için kullanılan kanji 'kelimesinde kullanılıyor' bağlamak ,' 'özveri').

MangaGamer piyasaya sürülmüş2009 yılında orijinal görsel roman veserbest bırakmakHigurashi no Naku Koro ni Hou 14 ayrı bölüm olarak.

Yazılım ayrıca birkaç video animesine ilham verdi.projeler, iki canlı aksiyonfilmlerve mangauyarlamalarbirkaç sanatçı tarafından. Oyun en sonesinlenilmişTemmuz 2019'da yayınlanan bir sahne oyunu.

Kaynaklar: Higurashi: Ağladıklarında - GOU'lar İnternet sitesi , eğlence , MoCa Haberleri