Yeni Macross Delta Film, Frontier Short'un Fragmanı Sonbaharda İlk Çıkış Yaptı

Yeni Macross Delta Film, Frontier Short'un Fragmanı Sonbaharda İlk Çıkış Yaptı

Ertelenen Frontier konserleri, Delta Blu-ray box, 3. Walküre albümü de açıklandı

Canlı yayınlanan '#Air Walküre/Macross F o Issho ni Miyō!!!!!!!' Pazar günü açıklanan etkinlik,Gekijōban Macross Delta: Zettai CANLI!!!!!!özellikfilmve 'Gekijō Tanpen Macross Sınır Toki no Meikyū(Macross Frontier Film Kısa: Zamanın Labirenti) filmikısabu sonbaharda açılacak. Etkinlikte uzun metrajlı filmin yer aldığı bir fragman yayınlandı.şarkı ekle'Karanlıkta parla.'

makro franchisesanatçıHidetaka TenjinveMakro Deltakarakter tasarımcısıChisato MitaDuyuru için yeni Macross Delta filminin ikinci önemli görseli üzerinde işbirliği yaptı:Pazar günkü etkinlik ayrıca,gecikmiş'Makro SınırıGalaksi Canlı 2021'konserlerChiba'nın Makuhari Messe etkinlik mekanında 9 ve 10 Kasım'a ertelendi. Ayrı bir notta, insanlar oy kullanabilir internet üzerinden 5 Eylül'e kadar Walküre şarkısı için Macross Frontier şarkıcılarının cover yapmasını istedikleri ya da tam tersi.

28 Eylül'de Macross Delta televizyon animesi için bir 'Macross Delta Blu-ray Box Walküre Edition' seti ve üçüncü bir tam albüm olacak, Valkyrie Yeniden Doğdu! , animenin Walküre idol grubu için. 26 bölümlük Blu-ray kutusu, Walküre'nin ilk konserinin canlı yayın tekrar versiyonunu, üyelerle daha önce yayınlanmış bir röportajı (yeni eklenen görüntülerle), önceki yayınlardan bir bonus video koleksiyonunu, planlanan 52 sayfalık bir diziyi içerecek. Walküre fotoğraf kitabı, ilk bölümün daha önce yayınlanmış alternatif versiyonu ve daha önce yayınlanmış sesli yorumlardan oluşan dokuz bölüm. Orijinal karakter tasarımcısı Chisato Mita (CAPCOM) yeni kutu resmini ve anime karakter tasarımcısını gösteriyorHiçbiriiç ambalajı gösteriyor.

'Walküre Senjō no Premium Live Event at Toyosu Pit' yeni filmi Eylül 2018'de duyurmuştu ve filmi o yılın aksine 'tamamen yeni' olarak tanımlamıştı. Macross Delta Film: Tutkulu Walkūre (Gekijō-ban Macross Delta: Gekijō no Walkūre), hangiderlenmişBazı yeni dizilerle daha önceki televizyon anime görüntüleri.

yaratıcıShoji Kawamorivardıbelirtilmiş' deuçan köpek10. Yıldönümü Canlı 'Inu Fes' etkinliğinde, 2020'de yeni Macross Delta anime filmini yayınlamayı hedeflemişti.

İdol grubu Walküre üyeleriilan edildi'Ma'daki yeni Macross Delta filminin adı Crossover Live 2019'un Haziran 2019'daki konserleri. Walküre üyeleri, sadece beş üye varken başlıkta altı ünlem işareti olduğunu kaydetti ve yarı şaka bir şekilde Kawamori'ye nedenini sordular. Kawamori, altıncı bir sanatçı olacağını söyledi.

Shoji Kawamori Expo da o ay açıldı ve serginin sonunda yeni film için bir hikaye teaserı ortaya çıktı:

Walküre ve Delta Flight, insanları ve diğerlerini çılgına çeviren, önceden bilinmeyen bir hastalık olan Var Sendromundan insanları kurtarmak için müzik kullandı. Ancak kendilerini yeni bir tehditle karşı karşıya bulurlar…

Shoji Kawamori Expo da filmi '20XX'de listelemişti.

Kawamorikayıt edilmişEylül 2019'daki All Japan Model ve Hobby Show'da, başlıktaki 'CANLI' kelimesinin, canlı bir konserin Japonca çağrışımı ve canlı yayının İngilizce çağrışımı da dahil olmak üzere çeşitli anlamları olduğunu söyledi. Ayrıca başlıktaki 'L'nin 'aşk'ı çağrıştıran kırmızı renkte olduğunu da kaydetti. Ayrıca film için en az bir yeni değişken avcı uçağı tasarımı hakkında bilgi verdi.

26 bölümlük Macross Delta televizyon anime dizisikoştuNisan'dan Eylül 2016'ya, 2015'teki ilk bölümün önizlemesinin ardından. Gekijō-ban Macross Delta: Gekijō no Walkūre, Şubat 2018'de Japonya'da vizyona girdi.

Macross Frontier televizyon animesi, Macross serisinin 25. yıldönümünü takiben 2008'de yayınlandı. buMacross Frontier: Itsuwari no Utahimefilmprömiyeri yapıldı2009'da alternatif bir yeniden anlatım olarak ve ardındanMacross Frontier: Sayonara no Tsubasa2011 yapımı devam filmi.

Büyük Batı,Stüdyo Yeni, veUyum Altıngeyik ilan edildi Nisan ayında şirketler, çoğu Macross televizyon dizisinin ve filmlerinin dünya çapında anında dağıtımına izin vermeyi kabul etti. Şirketler, gelecekteki Macross'un dağıtımı konusunda işbirliği yapmayı kabul etti verobotikprojeler.

Güncelleme: Yazım hataları düzeltildi. Teşekkürler, DokoMadeMo.

Kaynak: #Air Walküre/Macross Fo I'm Not Afraid!!!!!!! aktarım