Yeni Sakura Wars Oyununun Video Önizlemeleri Tite Kubo'nun Karakter Tasarımları

Yeni Sakura Wars Oyununun Video Önizlemeleri Tite Kubo'nun Karakter Tasarımları

PS4 oyunu 19 Aralık'ta Japonya'da, 2020'de Batı'da piyasaya çıkıyor

SegaPazartesi günü önizleme yapan bir video akışına başladıTite KuboShin için karakter tasarımlarıSakura Taisen(Project Sakura Wars in English) oyunu Videoda Seijūrō Kamiyama, Sakura Amamiya, Hatsuho Shinonome, Azami Mochizuki, Anastasia Palma ve Clarissa Snowflake öne çıkıyor.

Oyun için başlatılacakOyun istasyonuJaponya'da 12 Aralık'ta, Batı'da ise 2020 baharında 4. sırada yer alacak.franchiseTokyo'nun başkentinde, Sakura Savaşlarından 12 yıl sonra V. Japonya'nın gerçek Taisho dönemi sadece 15 yıl sürdü ve Sakura Savaşları'nda 'Taisho' yazan kanji, gerçek Taisho dönemi için kullanılan kanjiden farklıdır.Oyunun kahramanı Seijuro Kamiyama ve hikaye onu bir 'Yeni İmparatorluk Saldırı Gücü'ne liderlik ederken takip ediyor. Kouma bir kez daha başkentte belirir ve dünyanın her yerindeki kasabalarda Taarruz Kuvvetleri oluşturulur.

Oyun yıldızları:

Ayane Sakuraİmparatorluk Saldırı Gücü'nün Çiçek Birimi'nin 17 yaşındaki bir üyesi olan Sakura Amamiya olarak. O, orijinal Flower Division'ın en iyi yıldızı olan Sakura Shingūji'ye bakan, bölümün yeni üyesidir.

Yohei Azakamikahramanı Seijūrō Kamiyama olarak Shin Sakura Taisen . Imperial Assault Force'un Çiçek Tümeni'nin 20 yaşındaki komutanıdır. Yeniden canlanan bölümün başkanı olarak atanana kadar bir deniz özel kuvvetleri gemi kaptanıydı.

Maaya Uchidaİmparatorluk Saldırı Gücü Çiçek Birimi'nin 17 yaşındaki bir üyesi olan Hatsuho Shinonome olarak. Tokyo'nun Shitamachi şehir merkezinde doğan tipik bir Edo yerlisi, Shitamachi'yi, festivalleri ve bölgedeki herkesi sever.

Saori HayamiClarissa Snowflake, İmparatorluk Saldırı Gücü'nün Çiçek Birimi'nin 16 yaşındaki bir üyesi olarak. Lüksemburg'da doğdu, kitap okumayı seven zeki, edebi bir kız.

Hibiku YamamuraImperial Assault Force'un Çiçek Birimi'nin 13 yaşındaki bir üyesi olan Azami Mochizuki olarak. Bir ninja klanının soyundan gelen o, küçüklüğünden beri dövüş sanatları, taktikler ve silah kullanma konusunda dahi seviyesinde bir yeteneğe sahip.

Ayaka FukuharaAnastasia Palma, Imperial Assault Force'un Çiçek Tümeni'nin 19 yaşındaki bir üyesi olarak. Yunanistan'da doğdu, Avrupa sahnelerinde bir yıldızdı. İmparatorluk Saldırı Gücüne transfer oldu.

Yuichiro UmeharaYang Xiaolong olarak

Sumire UesakaHuang Yui olarak

büyükanne mizukiElise olarak

Rie KugimiyaMargarete olarak

Eğik YuvaYasha olarak

Daisuke KishioOboro olarak

Mayu YoshiokaImperial Theatre ve Floral Division'ı seven Imperial Opera Troupe'un coşkulu bir hayranı olan Itsuki Saijо̄ olarak.

Haruka TeruiOkashidokoro Mikazuki mağazasında müşteri getiren nazik bir tavır ve gülümsemeye sahip bir katip olan Hiromi Hongо̄ olarak.

Mariko KoudaSakura'nın 27 yaşında vefat eden annesi Hinata Amamiya olarak

Şo HayamiSakura'nın 42 yaşındaki demirci babası Tekkan Amamiya olarak

Masaharu SatoMochizuki ninja köyünün başı ve Azami için bir baba figürü olan Yattansai Mochizuki olarak

Ryotaro OkiayuBaşkan G, WLOF başkanı, Dünya Bereketli Opera Federasyonu olarak

Bay I, Başkan G'nin sağ kolu ve WLOF'un siyahi adamlar takımının lideri

Bleach manga yaratıcısı Tite Kubo ana yeni oyun için karakter tasarımcısı, ancak oyunun diğer karakterler için başka karakter tasarımcıları var.Yukiko Horiguchi(K-ON!,Tamako Pazarı) Şanghay Taarruz Gücü karakterleri için,DEMET DEMET(Izetta: Son Cadı,Sakura Görevi) London Assault Force karakterleri için,Humikane Shimada(kızlar ve tanklar,cadıları vur) Berlin Taarruz Gücü karakterleri için vebu Noizi(Haruhi Suzumiya'nın hüznü).

Kohei Tanakamüziği bestelemek için franchise'a geri dönüyor,Jiro Ishii(Köpeğin Altında,BBK/BRNK,Canavar Animasyonu Vururanime, 428: Shibuya Scramble ve 'Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors' oyunları) hikaye kompozisyonundan sorumludur veOuji Hiroiorijinal çalışma ile kredilendirilir.

Kaynak: Sega'sYoutube kanal