Yeni Shaman King Anime Devamını Aldı

Yeni Shaman King Anime Devamını Aldı

Hana, diğer yeni karakterlerle alay edildi

yeni televizyonanimenın-ninHiroyuki Takei'sŞaman Kralımanga Salı günü bir devam filminin yeşil ışık yaktığını bildiren bir reklamla sona erdi. Reklam filmi ve beraberindeki görseller, Yoh ve Anna'nın oğlu Hana'nın yanı sıra diğer yeni karakterleri de kızdırıyor.


İki 'Teşekkürler görseli' karakterleri şimdi ve yedi yıl sonra gösterir (ikinci görselde Hana ile).

Takeibaşlatılan Şaman Kral Çiçekler- Hana merkezli devam filmi manga -X'e atla2012 yılında dergisi ve oBitti2014 yılında derginin son sayısında yer aldı. Takei daha sonrayeni Şaman Kral Süper Yıldız kopup fırlamak2017 yılında olmasına rağmen koy Eylül 2021'de ara verdi.Kodanşaher iki mangayı da İngilizce olarak yayınlar.Yeni Shaman King animesi Nisan 2021'de gösterime girdi.Netflixbaşlamakyayın Akışıanime dünya çapında 9 Ağustos'ta anime 52 ile sona erdibölümler.

Anime, Kodansha'nın Haziran 2020'de Japonya'da basılı ciltlerde yayınlamaya başladığı orijinal manganın yeni tam baskısının 35 cildinin tamamını uyarladı. Manganın ilk anime uyarlaması 2001'de yayınlandı.

Joji Furuta(Yedi Ölümcül Günah: Emirlerin Yeniden Canlandırılması,Uta no Prince Sama Maji Aşk Krallığı,Çift Katlı! Doug ve Kirill,ēlDLIVE) animeyi yönettiKöprü(Peri masalı,Kraliyet Öğretmeni).Shoji Yonemura(Pokémon franchise,Dalga, Beni Dinle!) dizi senaryolarından sorumluydu.Satohiko Sano(Heybot!,Demon School'a hoş geldiniz, Iruma-kun,yeteneksiz nine) karakterleri tasarladı.Yuki Hayashi(Kahraman Akademim,Haikyuu!!) müzik yapımcısı olarak King Record ile müziği besteledi.Masafumi Mimases yönetmeniydi.

Kaynaklar: komik natalie