Yeni Steins;Gate Roman Oyundan 6 Yıl Sonra Ne Olduğunu Anlatıyor

Yeni Steins;Gate Roman Oyundan 6 Yıl Sonra Ne Olduğunu Anlatıyor

Uzun mesafeli ilişkide 2 karakter ve 29 Ağustos romanında zaman çizelgesinde bir başka geri dönüş

5pb. ilan edildi Cuma günü en yenisiSteins kapısıSteins;Gate -The Committee of Antimatter- adlı roman, Steins;Gate görsel romanındaki olaylardan altı yıl sonra geçecek. Chōshirō Miwa romanı yazacak ve Tadasu Yoshida onu gösterecek. Ek olarak,Chiyomaru Şikuraorijinal senaryoyu yazdı veNaotaka Hayashiyönlendirecek.


Roman, 2016 yılında Steins;Gate zaman çizelgesinde Akihabara'da geçiyor. Üniversiteden mezun olduktan sonra, Okabe 'Geleceğin Aygıt Laboratuvarı'nı sanayileştirir, ancak aslında tüm geliri Daru kazanır ve Okabe dedektif benzeri talepleri kabul ederek geçimini sağlar. Bir gün, bina sahibinin kızı Nae, Okabe'den tuhaf davrandığını söylediği babasını araştırmasını ister. Ancak Okabe, deneyimlerini diğer zaman çizgilerinden hatırlıyor ve endişeleniyor. Ancak daha fazla düşünemeden Steins;Gate zaman çizelgesinde olmaması gereken bir kız olan Suzuha ile karşılaşır.

Oyuncular şunları içerir:

Rintarō Okabe, 24 yaşında. Kurisu ile uzun mesafeli romantik bir ilişki içindedir. Üniversiteden mezun olduktan sonra, Daru ile Future Gadget Laboratuvarı'nı sanayileştirir. Bununla birlikte, çalışmalarının çoğu bununla ayrı, insanların evcil hayvanlarını bulmalarına yardımcı olmak ve Akihabara alışveriş bölgesinde yardım etmek.Kurisu Makise, 24 yaşında. Victor Condoria yüksek lisans okulundan mezun olduktan sonra ve şu anda aynı kolejde sinirbilim araştırma ekibinin yardımcı üyesidir. Okabe'nin uzun mesafeli kız arkadaşı olmasına rağmen, ikisi duyguları konusunda çok sakar ve ilişkilerinde hiçbir ilerleme olmadı.Nae Tennō, 17 yaşında. Tanıştığı herkese karşı çok arkadaş canlısı olduğu bilinmesine rağmen, zaman zaman çılgına döndüğü de biliniyor. Bu nedenle arkadaşları ona 'Düz-Out Prenses' diyor.Mayuri Shiina, 22 yaşında. Future Gadget Laboratuvarı'nda yardım etmeye devam ediyor ve Okabe ile Kurisu'nun uzak mesafe ilişkisini izlemesine rağmen, bazen bu konuda eleştirel eleştirilerde bulunuyor.Itaru 'Daru' Hashida, 24 yaşında. Future Gadget Laboratuvarı üyesi ve Okabe'nin en iyi arkadaşı. Şu anda yeni akıllı telefon uygulamaları ve web güvenlik programları geliştiriyor. 2 boyutlu dünyaya takıntılı olmasına rağmen, şu anda güzel kadınla çıkıyor.cosplayerYukidört, Comic Market'te tanıştığı kişi.Suzu Amane, 18 yaşında (?). Shop Brown'da bisikletleri seven bir işçi. Ancak, Steins;Gate zaman çizelgesinde var olmaması gerekiyordu...

Roman 29 Ağustos'ta piyasaya çıkacak ve 1.300 yen (yaklaşık 13 ABD Doları) fiyatla perakende satış yapacak.

Kaynak: Oyuncu

Güncelleme: Braun'un yazımı eklendi. Teşekkürler, Cyclone1993 ve John Thacker