Yeni Suçlama! Manga Önümüzdeki Ay 'Son Savaş'a Ulaştı

Yeni Suçlama! Manga Önümüzdeki Ay 'Son Savaş'a Ulaştı

Manga bu yılın anime filmini uyarlıyor

dergisinin bu yılki Kasım sayısıKodanşa'sAylık Shonen Siriusdergisi Salı günü açıkladıKotarō Sekine'sSUÇLAMAK!Denki Ryōshi Kiki Kaisō Dasshutsu Sakusen mangası, 26 Ekim'deki bir sonraki sayısında 'son savaşına' ulaşacak.

SekinebaşlatılanNisan ayında manga. Suçlamayı uyarlar! kendisi bir uyarlama olan anime filmiTsutomu NiheiSuçlu! manga. Filmaçıldı20 Mayıs'ta Japonya'da iki haftalık sınırlı bir katılım için ve ayrıca yalnızca şu adreste akışa başlıyor:Netflixaynı gün dünya çapında. Nihei manga uyarlamasını denetledi.

Filmin resmi sitesinde yepyeni bir hikaye anlatılıyor:Uzak teknolojik gelecekte, medeniyet nihai Net tabanlı formuna ulaştı. Geçmişteki bir 'enfeksiyon', otomatik sistemlerin düzensiz çalışmasına neden oldu ve bu da kendisini her yöne sonsuzca kopyalayan çok seviyeli bir şehir yapısıyla sonuçlandı. Artık insanlık şehrin kontrollerine erişimini kaybetti ve Safeguard olarak bilinen savunma sistemi tarafından avlanıp temizlendi. Şehrin küçücük bir köşesinde, Elektro-Balıkçılar olarak bilinen küçük bir yerleşim bölgesi, Koruma Tehdidi tehdidi ile azalan gıda kaynakları arasında sıkışıp kalmış, nihai olarak yok olma tehlikesiyle karşı karşıyadır. Zuru adında bir kız, köyü için yiyecek bulmak için bir yolculuğa çıkar, ancak bir gözetleme kulesi onu algıladığında istemeden kıyamete neden olur ve tehdidi ortadan kaldırmak için bir Koruma Paketi çağırır. Yoldaşları ölü ve tüm kaçış yolları tıkalıyken, onu kurtarabilecek tek şey Killy'nin ani gelişidir.Gezgin, dünyaya düzeni geri getirmenin anahtarı olan Net Terminal Genleri arayışında.

Nihei, bilim kurgu aksiyon hikayesi Blame'i başlattı! 1997'de Kodansha's Monthly Afternoon dergisinde ilk manga serisi olarak yayımlandı ve 2003'te sona erdi.TokyopopKuzey Amerika'da 10 ciltlik mangayı yayınladı. Kodansha, 2015 yılında Japonya'da altı ciltlik manganın yeni bir 'usta baskısını' yayınladı. Dikeyserbest bırakmakmanganın bu yeni versiyonu İngilizce ve beşinci cildi 12 Eylül'de gönderdi.