Yo Kai İzle Animenin 2. Sezonu Videoda Önizlendi

Yo Kai İzle Animenin 2. Sezonu Videoda Önizlendi

USA-pion'un sesiKotori Shigemotoaçılış teması 'Uchū Dance!' Temmuz animesi için

Level5, önümüzdeki saniye için tanıtım videosunu yayınladımevsimarasındaYo-kai izleSalı günü anime. Videoda animenin açılış tema şarkısı 'Uchū Dance!' yer alıyor. (Uzay Dansı!) 'Kotori with Stitch Bird', manken ve şarkıcı ile bir birimKotori ShigemotoShigemoto ayrıca ortak yo-kai USA-pyon'u oynayacak.

Jibanyan: Bugün Keita ile okulda yine eğlence var!
Fısıltı: Ama yine de her zaman sadece uyuyorsun!
Metin: Bir başka kahraman
Metin: Yo-kai ile kim karşılaşıyor?
Metin: Kolunda yeni bir saat var.
Başlık: Yo-kai İzle
Inaho: Bu saat... Biraz fark etmeye başlamıştım ama gerçekten sahte mi? Sanırım bu, BBS'den gelen bilgilere inanacak kadar saf olan benim için bir ceza.
Metin: Yeni kahraman - Inaho Misora
Metin: Biraz tuhaf kızın önünde
Inaho: Uzaylılarla temasa geçin!! BURADA!!! selam :D
Metin: Biraz tuhaf bir Yo-kai beliriyor!?
ABD piyonu: ABD piyonu!
Inaho: Yani! Bay Uzaylı, Dünya'ya nasıl geldiniz? Biliyordum, gezegeni istila etmek için buradasın, değil mi!? Biliyordum! Bu tür sadık bir karşılaşma yaşayacağımı biliyordum!!
USA-pyon: Bu bir Yo-kai Watch U!
Metin: Yo-kai Watch U (prototip)!
Inaho: Yo-kai İzle...?
Keita: sen?
Jibanyan: Jibanyan!
Metin: Halihazırda var olan karakterlere ek olarak, yeni karakterler gelmeye devam ediyor!
Metin: Nyanpachi-sensei'nin ikinci turu!
Anlatıcı: Tekrar geri geliyor!
Komasan: Bayım, fazla enerjiniz yok. Sorun nedir?
Fısıltı: Ah, sadece daha az ekran sürem olacağından endişeleniyorum...
Metin: Yeni seri! Koma-san Taksi!
Metin: Yeni Yo-kai - Pinto Mısır
Metin: Şu anda Pinto Corn'un elinde
Metin: Sadece hatırlayamıyorum. (Pinto Corn adında bir kelime oyunu)
Jibanyan: Yo-kai Watch'ın ikinci sezon benzeri olayı Temmuz 2015'te başlıyor!

anime yıldız olacakAoi Yuki(Magi Madokes büyülü kız,Kurtarıcı Valvrave,gosick) kahramanı Inaho Misora ​​(yukarıdaki resimde görülüyor) ve yeni bir ortak Yo-kai olan USA-pyon (solda görülüyor) olarak manken ve şarkıcı Kotori Shigemoto. Seri ayrıca 'Pinto Corn' adlı yeni bir Yo-kai'yi ve Yo-kai'nin yeni bir modelini tanıtacak. Saat gösterilecek. Yepyeni karakterler de tanıtılacak.

Oyunların ve ilk anime sezonunun hikayesi, Keita'nın ormanda eski bir kapsül oyuncak otomatını keşfetmesiyle başlar. Keita gizemli bir saat alır ve Whisper adında bir hayaletle tanışır. Fısıltı, Keita'ya, saatin, daha önce günlük hayatta göremediği, hem iyi hem de kötü olan doğaüstü yaratıkları görmesini sağladığını söyler. Whisper ve kedi arkadaşı Jibanyan ile Keita, diğer hayaletlerin savaşması veya arkadaş olması için kasabasını keşfediyor.Oyun geliştiricisi Seviye-5ilan edildiYo-kai izlefranchise2011'de zaten planlanmış bir oyun, manga ve anime ile. Franchise'ın ilk oyunuNintendo3DS, Temmuz 2013'te Japonya'da çıkış yaptı ve animeprömiyeri yapıldıOcak 2014'te. Serideki en son oyun, Yo-kai Watch 2'nin üçüncü versiyonu,sevk edildiaralıkta. Bandai, Japonya'da Yo-kai Watch oyuncakları ve oyun bağlama madalyaları satıyor.

Henüz hiçbir şirket animeyi Kuzey Amerika için lisansladığını açıklamadı. 5. seviye başkanAkihiro Hino ilan edildifranchise'ın ilk etkinliği için Aralık etkinliğindefilm,Eiga Yo-kai İzle: Tanjō no Himitsu da Nyan!, televizyon animesi yurtdışında yayınlanacak. Hino, özellikle Amerika ve Avrupa'dan bahsetti, ancak başka bölgelerin de olacağını söyledi. Hino, Yo-kai'nin birçok isminin değişmesine rağmen, Jibanyan ve Fısıltı'nın aynı kalacağını belirtti. Karakterlerin ilgili seslendirme sanatçılarına sordu,Etsuko KozakuraveTomokazu Seki, ingilizce çalışmak.'

Viz Medya Avrupavardıilan edildi30 Mart'ta Yo-kai Watch anime serisini satın aldı. Şirketin TV, ev eğlencesi,VOD, ve Avrupa, Rusya ve Afrika'daki anime franchise için lisanslama ve satış hakları. Viz Media Europe, diziyi bu ay Cannes'da düzenlenecek MIPTV 2015 etkinliğinde yayıncılara sunacak.MedyaniyetYayınla Noriyuki KonishiYo-kai Watch mangası Eylül'de Kuzey Amerika'da başlıyor.

Dentsu Eğlence ABD başlamakgeçen yıl Amerika'da franchise için yayın ve ticari ortaklar arıyor.

Dentsu Entertainment ABD veTV Tokyo ilan edildi Şubat ayında ortak olduklarıHasbrogelecek yıl Yo-kai Watch oyununa ve anime serisine dayalı bir oyuncak serisi başlatmak.