Yowamushi Pedal Anime Ekim 2022'de 5. Sezonu Aldı

Yowamushi Pedal Anime Ekim 2022'de 5. Sezonu Aldı

Yeni anime sezonunun adıYowamushi Pedal Limit Break

animesinin resmi Twitter hesabıdır.Wataru Watanabe'sYowamushi Pedalımanga çarşamba günü beşinci anime sezonunun adınınYowamushi Pedal Limit BreakEkim 2022 galası için yeşil ışık yakıldı. Anime yayınlanacakNHK.

Televizyon animesinin ilk sezonuprömiyeri yapıldı2013 yılında. İkincimevsim, başlıklıYowamushi Pedalı Büyük Yol, 2014 yılında Japonya'da prömiyeri yapıldı ve Mart 2015'te sona erdi.Yowamushi Pedal Yeni Nesil, dizinin üçüncü sezonu, Ocak 2017'de gösterime girdi.Yowamushi Pedal Zafer Hattı, dördüncü sezon, Ocak 2018'de gösterime girdi.gevrek rulo akış tüm dört mevsimlerolarak yayınladılar.

Yowamushi Pedalı Re:RIDE, anime için ilk derleme filmi, Eylül 2014'te gösterime girdi.Yowamushi Pedal Re: YOLHaziran 2015'te gösterime girdi. O film ikinci sezonu uyarladı. ilk orijinalfilmAğustos 2015'te Japonya'da açılan Gekijōban Yowamushi Pedal (Yowamushi Pedal: The Movie) adlı seride.filmüçüncü sezon uyarlaması,Yowamushi Pedal Re: Generation,açıldıEkim 2017'de Japonya'da.eğlencedır-diryayın Akışıanimenin ilk iki sezonu ve Yowamushi Pedal Re:RIDE, Yowamushi Pedal Re: ROAD ve Yowamushi Pedal: The Movie anime filmleri.

buYowamushi Pedal: Yedek Bisikletmanga ayrıca 2016'da bir anime filmine ilham verdi.

Ana manganın ilk canlı aksiyon filmi uyarlamasıaçıldıAğustos 2020'de Japonya'da. Seri ayrıca iki canlı aksiyon televizyonuna da ilham verdi.diziler2016 ve 2017 yıllarında yayınlandı.

Wataru Watanabe, orijinal Yowamushi Pedal mangasını piyasaya sürdü.Akita Shoten'sHaftalık Shonen ŞampiyonuOrijinal manganın hikayesi Sakamichi Onoda etrafında dönüyor.otakuSohoku Lisesi'nde. Anime ve oyunları o kadar çok seviyor ki, okuldan sonra banliyö bisikletiyle Tokyo'nun Akihabara alışveriş bölgesine gidiş-dönüş 90 kilometrelik (yaklaşık 60 mil) bir gidiş-dönüşte binerdi. Onoda'nın hayatı, okulunun bisiklet takımıyla karşılaştığında değişir ve sonunda rekabetçi bir spor olan bisiklet yarışına katılır.Yen Basınmangayı İngilizce olarak yayınlıyor.

Mangaya dayanan 15. ve son sahne oyunuplanlanmışTemmuz 2020'de Tokyo ve Osaka'da yarışacak, ancak oyun COVID-19 nedeniyle iptal edildi. Oyun bunun yerine Mart 2021'de her iki şehirde de yayınlandı. En son oyun Yowamushi Pedal: Spare Bike spinoff mangasını uyarladı.

Kaynaklar: Yowamushi Pedal anime'nin Twitter'ı hesap , komik natalie