Yu Gi Oh! Duel Links Oyunu Bu Kış PC İçin Çıkıyor

Yu Gi Oh! Duel Links Oyunu Bu Kış PC İçin Çıkıyor

iOS/Android oyunu Japonya'da Kasım'da, dünya genelinde Ocak'ta piyasaya sürüldü

Yu-Gi-Oh için Tokyo Oyun Şovu sahne etkinliği! Düello Linkleri oyun Cuma günü, oyunun 2017 kışında Japonya'da PC sürümünün çıkacağını duyurdu. Oyunun resmi İngilizcesiFacebookayrıca sayfa onaylanmış oyunun PC için başlatılacağıBuharbu kış İngilizce.

Oyuncular oyun verilerini akıllı telefon ve PC sürümleri arasında aktarabilecekler. Oyun içi etkinlikler ve diğer içerikler her iki sürümde de aynı anda başlayacak.

Buna ek olarak, etkinlik personeli oyunun yeni 'Gelecek Nesil' Ana Kutusunun Cuma günü başladığını ve özellikleri Yu-Gi-Oh! GXkarakterler. ResmiYoutubeYu-Gi-Oh için kanal! Resmi Kart Oyunu yayınlanmaya başladı promosyon videolar Japonca ve İngilizce olarak yayınlanması için.Kutunun lansmanını kutlamak için, Yu-Gi-Oh! GX anime, 1 Ekim'de video dağıtım sitelerinde Japonca olarak yayınlanmaya başlayacak.

Oyunun Düello Dünyası modunda, oyuncular en sevdikleri karakterleri seçebilir ve standart ve efsanevi düelloculara karşı düello yapabilirler. Oyuncular bu modda karakterlerinin seviyelerini yükseltir, kartlar alır ve görevleri tamamlar. Oyuncular aşamalarda ilerledikçe yeni efsanevi düellocular ve yeni işlevlerin kilidi açılır.

İnsanlar, dünyanın her yerinden arkadaşlara ve düelloculara karşı savaşabilir ve Çevrimiçi Eşleştirme modunda gerçek zamanlı düellolarda rekabet edebilir. Oyuncular ayrıca geçmişte yarıştıkları düellocuların desteleriyle pratik yapabilir ve önceki düelloların tekrarlarını izleyebilir.

Oyun, Yu-Gi-Oh'dan tanınmış karakterler içeriyor! Yami Yugi, Seto Kaiba, Katsuya Jounouchi (İngilizce Joey Wheeler olarak bilinir) ve Mai Kujaku (Mai Valentine) gibi franchise. Oyuncular görevleri temizledikçe daha fazla karakter kullanabilirler. Karakterlerin seviyeleri arttıkça oyuncular kartlar elde eder ve karakterler yeni beceriler kazanır.

Oyun iOS ve Android için piyasaya sürüldü cihazlar 17 Kasım'da Japonya'da ve 23 Ağustos itibariyle 50 milyon indirmeyi aştı. Oyun, 11 Ocak'ta dünya çapında piyasaya sürüldü.

Kaynak: Oyuncu