Yu Gi Oh!: The Dark Side of Dimensions Filminin İngilizce Dublajında ​​Daniel J. Edwards Oyuncular

Yu Gi Oh!: The Dark Side of Dimensions Filminin İngilizce Dublajında ​​Daniel J. Edwards Oyuncular

Film ABD, Kanada'da 27 Ocak'ta vizyona giriyor

seslendirme sanatçısı Daniel J. Edwards onaylanmış Çarşamba günü Twitter hesabından Aigami karakterini İngilizce seslendireceğini duyurdu.dubarasındaYu-Gi-Oh!: Boyutların Karanlık Yüzüanime filmi. Aigami gizemli biroğlanYūgi ve diğerlerinin önüne her zamanki günlük hayatlarını sürdürürken çıkanlar. Eşlik eden Aigami, Sera adında eşit derecede gizemli bir kızdır.

Edwards daha önce filmde Dennis Macfield, Dipper Orion, Kev Ravenwood, Nagi, Hikage ve Trout karakterlerini seslendirmişti.Yu-Gi-Oh! Ark-Vanime.

Film olacakaçık27 Ocak'ta Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'da, orijinal konumundan taşındıktan sonraplanlı20 ocak yayın.Manga Eğlencesive 4K Medya açık Film, 1 Şubat 2017'de Birleşik Krallık ve İrlanda'da.

Ses aktörleriDan YeşilveEric Stuartvardıryeniden isyanfilmin Kuzey Amerika İngilizcesi dub için sırasıyla Yugi Muto/Yami Yugi ve Seto Kaiba rolleri.

The Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of Dimensions filmi 23 Nisan'da Japonya'da vizyona girdi.üzerinde137 ekran, 6. sırada yer aldı ve 92.396 bilet sattı ve ilk hafta sonunda 133.010.600 yen (yaklaşık 1.2 milyon ABD Doları) kazandı. Film sonunda 800 milyon yen (yaklaşık 7.5 milyon ABD Doları) üzerinde hasılat elde etti. Film ayrıca 4DX ve MX4D aldıgösterimlerJaponya'da 24 Eylül'de başlayacak.

Haber ipucu için ravegrl'e teşekkürler.