Yu Gi Oh Zexal'ın Uçurtma, GX'in Aster ve Alexis'i Arc V'de Görünecek

Yu Gi Oh Zexal'ın Uçurtma, GX'in Aster ve Alexis'i Arc V'de Görünecek

Arc-V'nin Nisan ayında başlayan 3. yılında daha önceki anime karakterleri görünecek

Türkiye'nin resmi Twitter hesabıYu-Gi-Oh!animefranchise ilan edildi Pazartesi günü kiYu-Gi-Oh! Zeksalkarakter Uçurtma (Kaito) veYu-Gi-Oh! GXAster Phoenix (Ed Phoenix) ve Alexis Rhodes (Asuka Tenjōin) karakterleri mevcut animede görünecek,Yu-Gi-Oh! Ark-V. Hesap, bu üç karakterin ne zaman görüneceğini özellikle belirtmedi, ancak görünüşleri bu Nisan ayında başlayacak olan Arc-V'nin üçüncü yılında olacak.

Arc-V'nin üçüncü yılı daözellikyeni açılış şarkısı 'Kibō no Hikari' (Umut Işığı)Ryo Kitamura,Shuuto Miyazakive Ryo Matsuda,birlikteKūsō Iinkai'nin yeni kapanış şarkısı 'Vision'.

Yu-Gi-Oh! Arc-V animesi, en yeni Yu-Gi-Oh! anime serisiesinlenilmişileKazuki Takahashi'nin orijinal mangası, Nisan 2014'te Japonya'da prömiyer yaptı. Seriprömiyeri yapıldıgeçen Ağustos ayında Kanada'da ve daha sonraki bir tarihte Avustralya'da piyasaya sürülmesi planlanıyor.seriprömiyerüzerinde Amerika Birleşik Devletleri'ndeNicktoonsbu ay kanal

Medyabaşlamakyayıncılık Naohito MiyoshiYu-Gi-Oh! Arc-V manga serisi, geçtiğimiz Ağustos ayında dijital İngilizce baskısındaŞönen atlama. mangaçıkış yaptıJaponya'da geçen ağustos ayındaŞueisha'sZ atlamadergi.

Hikaye, Japonya kıyısındaki Maiami Şehrinde geçiyor. Yūya, insanları eğlendirmeyi seven ikinci sınıf bir ortaokul öğrencisidir. Küçük olmasına rağmen, sert vücudunu ve Action Duelist kollarını silahlarla eğitiyor. Hayali, insanları gülümseten bir 'Eğlence Düellocusu' olmaktır. Bir gün, Yūya, Pro Duel dünyasının şu anki şampiyonu ile bir gösteri maçında savaşır.