Yugami kun ni wa Tomodachi ga Inai Manga'nın 2. Anime Reklamı Yayınlandı

Yugami kun ni wa Tomodachi ga Inai Manga'nın 2. Anime Reklamı Yayınlandı

Madoka Yonezawa,Kouki UçiyamaA-Pictures tarafından canlandırılan 2. reklam filminin dönüşü

Şogakukan'ın Web Pazar sitesi başladı yayın Akışı enikinciiçin ticariHaziran Sakura'sYugami-kun ni wa Tomodachi ga Inai(Hiç Arkadaşı Yok) manga Perşembe günü.

Chihiro: Ah lanet olsun...
Oğlan: Yugami...
Yuji: Sorunlarını dinlemek için bir nedenim yok.
Oğlan: Bu çok zalimce. Beni dinleyip bana yardım edebilirdi...
Chihiro: Şemsiyesine girmeme izin vereceğini düşündüm...
Yuji: İşte.
Chihiro: Yugami... Teşekkürler!
Yuji: 500 yen (yaklaşık 5 ABD Doları).
Chihiro: Yugami kötü biri değil... O böyle.
Yuji: Yugami-kun ni wa Tomodachi ga Inai.

Komedi mangasının hikayesi, sınıfta yan yana oturan Yūji Yugami ve Chihiro Watanuki'nin etrafında dönüyor. Maalesef Chihiro için transfer öğrenci Yūji tuhaf... son derece tuhaf. Beyzbol kulübünün ası olmasına rağmen, kulübe hiç adapte olmadı. Ayrıca sınıfın geri kalanından ayrı duruyor ama yalnız olmaktan tamamen memnun görünüyor.

30 saniyelik reklam bir kez daha özellikleriMadoka Yonezawa(Beyaz Albüm 2,Güzel Ritim Aurora Rüyası) Chihiro Watanuki olarak veKouki Uçiyama(Ruh yiyici, Shiki) Yūji Yugami olarak.A-1 Resimleri(bu[e-posta korumalı],Kılıç Sanatı Çevrimiçi) reklam filminin animasyonunu bir kez daha üretti.Sakura mangayı Shogakukan'da başlattıShonen Pazar Sderginin Temmuz 2012 sayısında dergi ve manga anahtarlanmış üzerindeHaftalık Shonen Pazar48. sayı itibariyle. Sakura yayıncılık Manga, Weekly Shonen Sunday'de ayda bir kez. Shogagukan, derlenmiş beşinci kitap cildini Perşembe günü gönderiyor.