Yüksek hız! Özgür! Başlangıç ​​Günleri Filminin 8. Özel Videosu Öne Çıkanlar Sosuke

Yüksek hız! Özgür! Başlangıç ​​Günleri Filminin 8. Özel Videosu Öne Çıkanlar Sosuke

Tachibana ailesi Haruka'nın yer aldığı yeni illüstrasyon da ortaya çıktı

Kyoto Animasyonuiçin sekizinci özel tanıtım videosunu yayınlamaya başladı.Yüksek hız! -Özgür! Başlangıç ​​Günleri-animefilmPerşembe günü. Tanıtım videosu Sosuke Yamazaki'ye odaklanıyor.

Önceki özel videolar öne çıktı:Haruka Nanase,Makoto Tachibana, Asahi Shiina , Ikuya Kirishima ,Natsuya Kirishima,Nao Serizawa, ve Nagisa Hazuki . web sitesi deakışbu ayın başlarında film için bir fragman.web sitesi de meydana çıkarmak Perşembe günü bir özel illüstrasyon daha.

Filmyıldızlar:


Nobunaga ShimazakiHaruka Nanase olarak. Suya karşı özel duygular besleyen Iwatobi Ortaokulunda birinci sınıf. Yüzmedeki yeteneği serbest stildir (sürünerek). Serbest stilde yüzme konusunda güçlü bir tercihi var. Sert bir kişiliğe sahiptir ve diğer insanlarla uğraşmaktan hoşlanmaz, ancak yetenekli yüzmesi diğerlerinin gözlerini kamaştırır.Tatsuhisa SuzukiMakoto Tachibana olarak. Haruka'nın çocukluk arkadaşı ve en yakın arkadaşı. Iwatobi Ortaokulunda ilk yıl. Yüzmedeki üstünlüğü sırtüstüdür. Nazik ve düşünceli bir kişiliğe sahiptir ve sık sık Haruka'ya ve çevresindekilere düşkündür. Çok iyi bir yapısı var ve yüzme stili o kadar içten ki kişiliğine hiç uymuyormuş gibi görünüyor.Toshiyuki ToyonagaAsahi Shiina olarak. Iwatobi Ortaokulunda ilk yıl. Yüzmedeki üstünlüğü kelebektir. Parlak ve enerjik kişiliği ile takımın ruh halini yaratan kişidir. O da biraz kendiyle dolu. Hayata karşı her durumda ileriye bakmasını sağlayan olumlu bir bakış açısına sahiptir ve yüzerek yüz yüze gelebilecek masumiyete ve tutkuya sahiptir.Kouki UçiyamaIkuya Kirishima olarak. Iwatobi Ortaokulunda ilk yıl. Yüzmedeki üstünlüğü kurbağalamadır. Hassas ve hassas olmasına rağmen, gerçek duygularını göstermede kötüdür ve bazen dürtüsel olarak kötü şeyler söyler. İlkokuldan beri Hanto SC'ye gidiyor. Ağabeyi Natsuya ile biraz kaba bir ilişkisi var gibi görünüyor.Kenji NojimaNatsuya Kirishima olarak. Iwatobi Ortaokulu yüzme kulübünün üçüncü sınıf öğrenci kaptanı ve Ikuya'nın ağabeyi. Çevresindeki herkes tarafından tanınan bir kişi.Satoshi HinoNao Serizawa olarak. Haruka ve diğerlerinin eğitmeni olarak hizmet veren Iwatobi Ortaokulu yüzme kulübünün üçüncü sınıf öğrenci yöneticisi. Natsuya ona güveniyor.Chihiro SuzukiKisumi Shigino olarak. Iwatobi Ortaokulunda birinci sınıf öğrencisi. Canlandırıcı, parlak ve girişken bir kişiliğe sahiptir. Güçlü yanı basketbol ve her fırsatta Haruka'yı ve diğerlerini basketbol kulübüne katılmaya davet ediyor.Yoshimasa HoşoyaSosuke Yamazaki olarak (Aoi Yukikarakterin ilkokul versiyonunu seslendirir). Sano Ortaokulunda birinci sınıf öğrencisi. İlkokuldayken, bir yüzme kulübü turnuvası sayesinde Haruka ve arkadaşlarından haberdar oldu. Rin ile yakın arkadaş olan anlayışlı bir insandır.Mamoru MiyanoRin Matsuoka olarak (Akeno Watanabekarakterin ilkokul versiyonunu seslendirir). Altı yıllık bir ilkokul öğrencisiyken, Yüzme Kulübünde bir bayrak takımında Haruka ile birlikte yüzdü. Halen Avustralya'da yurtdışında yüzme eğitimi almaktadır.Satomi SatouNagisa Hazuki (ilkokul) olarak. Iwatobi Yüzme Kulübü'ne katılan altı yıllık bir ilkokul öğrencisi. Haruka ve arkadaşları ile Swim Club aracılığıyla tanışmış ve yüzme konusunda çok istekliyken bir yandan da eğlenmektedir.Yoko HikasaRei Ryugazaki (ilkokul) olarak. Altı yıllık bir ilkokul öğrencisi. Kitap okumayı sever ve sık sık kütüphaneye gider.


Film 5 Aralık'ta vizyona girecek.

Web sitesi filmin hikayesini anlatıyor:

Haruka Nanase suya dokunduğunda özel bir şey hissediyor. Karışık bayrak yarışı, ilkokulda katılabileceği son yarışmaydı. Haruka, Makoto Tachibana, Nagisa Hazuki ve Rin Matsuoka ile birlikte daha önce hiç görmedikleri bir şey gördü.

İlkbaharda, kiraz çiçekleri tam çiçek açar. Haruka, Makoto ile birlikte Iwatobi Ortaokuluna taşınır ve yeni bir hayata başlar. Her ikisi de yüzme takımına girer ve Asahi Shiina ve Ikuya Kirishima ile karışık bayrak yarışında yarışmayı planlar.

Dört öğrencinin de farklı hedefleri ve düşünme biçimleri ve taşıdıkları farklı bagajları var ve bu nedenle bayrak yarışı için uygulamaları iyi gitmiyor.

Ekip yapmak için neler gereklidir? Kalbi geçmişin karışık rölesine hapsolan Haruka, bu yeni olay sırasında ne düşünüyor?

Yüksek hız! -Özgür! Başlangıç ​​Günleri- cevabı bulmaya çalışan ve yüzme hakkında yeni fikirler keşfeden bu çocukları tasvir ediyor.

Çocukların pırıl pırıl gençliği ve yüzme üzerine bahse girdikleri gelecek başlıyor.

Yasuhiro Takemoto(Amagi Parlak Parkı,Haruhi Suzumiya'nın Kayboluşu) dır-dirdevralarakfilmin yönetmeni olarak,Futoshi Nishiyatelevizyon dizisinin karakterlerini tasarlamak ve baş animasyon yönetmeni olarak görev yapmak üzere geri dönüyor. Nishiya zaten orijinal karakter tasarımı için kredilendirildi.

Masahiro Yokotani, daha önceki televizyon anime sezonlarının baş yazarı, filmin hikaye kompozisyonu ile tanınır veMaiko Nishioka(Özgür! Ebedi yazbölüm 5) gerçek senaryoyu yazıyor.Joji Unoguchirenk anahtarı sanatçısı ile birlikte sanat yönetmeni olarak televizyon animesinden dönüyorYuka Yoneda, pervane tasarımcısıSeiichi Akitake, fotoğraf YönetmeniKazuya Takao, ses yönetmeniYota Tsuruokave müzik bestecisiTatsuya Katou.

ESKİCODEXfilmin temasını gerçekleştiriyorşarkıAğrıyan Boynuzlar. CD single'ı 16 Aralık'ta piyasaya çıkacak.

Film doğrudan High Speed'den ilham alıyor! orijinaline gevşek bir şekilde uyarlanmış romanÖzgür!televizyon animesi. Oysa Ücretsiz! anime, lisedeyken Haruka ve diğer yüzücülere odaklanıyor, High Speed! ortaokulda onları takip etti. Roman serisinin ikinci cildisevk edildigeçen Temmuz.

İlk Ücretsiz! Kyoto Animation'dan anime Temmuz 2013'te gösterime girdi vegevrek rulo akışJaponya'da yayınlanan anime.diskotek piyasaya sürülmüşKuzey Amerika'da DVD'de ilk sezon. Özgür! Eternal Summer, ikinci televizyon animesimevsim, geçen Temmuz ayında gösterime girdi veeğlencedır-dirserbest bırakmakİngilizce ile Kuzey Amerika'da akış ve ev videosu için ikinci sezondub.

Resimler © 2015Koji Ōji, Kyoto Animasyon/Yüksek Hızlı Üretim Komitesi