Yuta Kishi ve Sara Takatsuki, Kurosaki kun no Iinari ni Nante Naranai Canlı Aksiyon Filmine Katılıyor

Yuta Kishi ve Sara Takatsuki, Kurosaki kun no Iinari ni Nante Naranai Canlı Aksiyon Filmine Katılıyor

Makino'nun romantik komedi mangasının film uyarlaması 27 Şubat'ta Japonya'da başlıyor

Kasım sayısıKodanşa'sBessatsu Arkadaşdergisi Salı günü canlı aksiyon filminin adaptasyon Makino'nunKurosaki-kun no Iinari ve Nante Naranai(Ben Sadece Kurosaki-kun'un Dediklerini Yapmayacağım) mangası Yuta Kishi'yi (Kin Kyori Renai) Yūsuke Kaji rolü için. Buna ek olarak, filmin kadrosu da Pazartesi günü açıkladıSara Takatsuki(Marnie Oradayken) Meiko Ashigawa rolü için seçildi.

Filmin kadrosunun geri kalanı şunları içeriyor:

  • Kento Nakajima(canlı aksiyonGümüş kaşık) Haruto Kurosaki olarak
  • Nana Komatsu(canlı aksiyon Kin Kyori Renai, Prophecy,Baküman.) önce Yū olarak
  • Yudai Chiba(canlı aksiyonMavi Bahar Yolculuğu,Ouran Lisesi Ev Sahibi Kulübü) Takumi Shirakawa olarak

Film Japonya'da 27 Şubat'ta vizyona girecek.Şo Tsukikawa(canlı aksiyonTonari no Seki-kunileRumi-chan no Jishō) filmi yönetiyor veYuko Matsuda(canlı aksiyonGökşen, Kin Kyori Renai) senaryoları yazıyor.

Manga, liseye yeni başlayan ve gözünü 'Beyaz Prens' Takumi Shirakawa'ya dikmiş olan Yū Akabane'nin etrafında dönüyor. Ama 'Kara İblis' Haruto Kurosaki'yi geçtiğinde, Haruto Kurosaki ilk öpücüğünü elinden alır ve söylediği her şeyi yapması gereken yerde ona bir ceza verir.

Makino, mangayı 2014 yılında Kodansha'nın Bessatsu Friend dergisinde yayınladı. Kodansha, manganın dördüncü derlenmiş kitap cildini 13 Mayıs'ta yayınladı.

Kaynak: Animeler! Animeler!