Yuzu, Hyadain - Tema Şarkısı (Resmi Müzik Videosu) Yuzu, Hyadain - Tema Şarkısı (Resmi Müzik Videosu)

Yuzu, Hyadain - Tema Şarkısı (Resmi Müzik Videosu) Yuzu, Hyadain - Tema Şarkısı (Resmi Müzik Videosu)

Avcı × Avcı -Son Görev-27 Aralık'ta Japonya'da açılacak

müzikal ikiliYUZU ilan edildi için tema şarkısını seslendireceklerini resmi web sitelerindeAvcı × Avcı -Son Görev-film. 'Hyōri Ittai' (Two Sides of the Same Coin) tema şarkısı, YUZU'nun müzik grubu için seslendirdiği üçüncü şarkıdır.Avcı x Avcıanimefranchise. Şarkı bir işbirliğidirKen'ichi Maeyamada, müzisyen Hyadain olarak da bilinir.

YUZU daha önce Maeyamada ile 2011 televizyon dizisinin bitiş tema şarkısı olan ve aynı zamanda dizinin teması olarak da kullanılan 'Reason' için işbirliği yapmıştı.Avcı × Avcı: Phantom Rougefilm. İkili daha sonra televizyon dizisi için kapanış tema şarkısı 'Nagareboshi☆Kirari'ye katkıda bulundu. Önceki iki şarkı gibi, 'Hyōri Ittai' de televizyon dizisi için bir bitiş teması olacak.

YUZU, özellikle Maeyamada ile işbirliği yaparak animeye tekrar katkıda bulunmaktan mutluluk duyduklarını söyledi. Filmin ana teması olan 'aydınlık ve karanlık'ın 'Hyōri Ittai' şarkısının sözleri ve melodileriyle eşleştiğini eklediler.Bu yılki 37. sayısıŞueisha'sŞönen atlamadergitariffilmin hikayesi: 'Bir zamanlar Avcılar Derneği'nde var olan en güçlü Avcılar, 'aydınlık' ve 'karanlık' olarak ikiye ayrıldı ve her biri kendi yollarında yürüdü. Tüm Avcıları katletmek için 'karanlık' taraf hareket etmeye başlar! Netero ve Avcılar Derneği'nin birçok suçu ortaya çıkınca Gon ne gibi önlemler alacak...!?'

Film, 27 Aralık'ta Japon sinemalarında gösterime girecek.

Kaynak: komik natalie