Zelda Efsanesi: Hyrule Historia'nın Bonus Mangası Önizlendi

Zelda Efsanesi: Hyrule Historia'nın Bonus Mangası Önizlendi

Emektar Zelda manga sanatçısı ikilisi tarafından çizilen Skyward Sword mangasıAkira Himekava

Kotaku web sitesi tam bir sunucuya ev sahipliği yapmaya başladı. Ön izleme 35 sayfalık bonus mangadan The Legend of Zelda: The Skyward Sword, Dark Horse'un Salı günü The Legend of Zelda: Hyrule Historia ansiklopedisi sürümüne dahil edildi.çizilmişolarak bilinen sanatçı ikilisi tarafındanAkira Himekava(Astro Boy - Tetsuwan Atom,Zelda Efsanesi: Miniş Şapka,Zelda Efsanesi: Phantom Kum Saati), hikaye geçen yılın zaman çizelgesinde geçiyoren çok satanWii oyunuZelda Efsanesi: Gökyüzüne Doğru Kılıç

Karanlık At Çizgi RomanlarıThe Legend of Zelda: Hyrule Historia ansiklopedisini, planlanan tarihten yaklaşık iki hafta sonra, 29 Ocak 2013'te yayınlayacak. Şirket ortak oluyorNintendotam renkli kitabı serbest bırakmak için. Ciltli ansiklopedi 248 sayfa içerecek ve 34,99 ABD Doları karşılığında perakende satış yapacak. The Legend of Zelda'nın tüm tarihini kapsarfranchiseve ünlü oyun tasarımcısı ve yapımcısının bir tanıtımını içerecekShigeru Miyamoto. Ayrıca The Legend of Zelda oyunlarının resmi kronolojisini, konsept sanatını ve serinin yapımıyla ilgili bilgileri de içerecek.

Ansiklopedi için ön sipariş verirgasp edilmişE.L. James'in Elli Tonu Üçlemesi Ağustos'ta ve Dark Horseakışgeçen ayki cilt için bir fragman.