Zestiria'nın Sorey'in 4 Parti Üyesiyle Füzyonlarının Hikayeleri Açıklandı

Zestiria'nın Sorey'in 4 Parti Üyesiyle Füzyonlarının Hikayeleri Açıklandı

Oyuncular, ateş, rüzgar, su ve toprağın güçlerini kullanmak için diğer parti üyeleriyle birleşebilir.
Bu yılki 36. sayısıŞueisha'sHaftalık Shonen Atlayışıdergisi, kullanılan 'Kamui' sistemi hakkında daha fazla ayrıntı duyuruyor.Zestiria MasallarıPazartesi gününde. 'Kamui' savaş özelliği, oyuncuların insan ve cennetsel karakterlerle kaynaşmasına izin verecek.

Oyunda Sorey, Lailah ile kaynaşabilecek (seslendirildiileMiyu Matsuki), güçlü alevler ile büyük bir kılıç kullanmak için şeklini değiştirerek. Dezel ile Füzyon (seslendirildiileDaisuke Ono) Sorey'in bıçak kanatlarıyla uçmasına ve düşmanlara karşı hortum salmasına izin verecek. Edna ile Füzyonlar (seslendirildiileMisato Fukuen) saldırmak için toprak sütunları çağırabilen büyük kaya yumruklarının kilidini açar. Mikleo ile kaynaştırma (seslendirildiileRyota Ohsaka) Sorey'e uzun mesafelerden su okları atabilen bir yay verecektir.

Dergi ayrıca Normins'in oyun içindeki görünümünü de ortaya çıkardı. Sorey'in ekibi dünyada bir Normin ile karşılaştığında, görevlerini tamamlamaları partiyi çeşitli özel yeteneklerle ödüllendirecektir.

Oyun 'Tutkunun dünyayı aydınlattığı bir RPG' olarak sınıflandırılıyor ve oyunun resmi sloganı 'Gelenek bir gün 'umut olacak'.NamcoBandai Studio'nunDaigo OkumuraAlisha'yı tasarlarken,Kousuke FujishimaSorey'i tasarladı.Mutsumi Inomataile birlikte karakter tasarımlarına katkıda bulunmak için geri dönüyor.Minoru Iwamoto. anime stüdyosuufotableStüdyo kurucusu ve yapımcısı tarafından bir kez daha ara sahneler için animasyona ve oyunun açılışına katkıda bulunuyor.Hikaru Kondo.Motoi SakurabaveGo Shiinafilm müziğini oluşturuyorlar vesüper sinekoyunun tema şarkısını seslendiriyor. bir animeözeloyundan esinlenerek, oyun yayınlanmadan önce prömiyeri yapılacak.

'Fusonic Chain-LMBS' başlıklı tam savaş sistemi (LMBS, 'Linear Motion Battle System' anlamına gelir), franchise'ın gerçek zamanlı savaş sistemini yeniler ve içinde stok olduğu sürece karakterlerin özgürce savaşmasına izin veren bir gösterge ekler. . Göstergeyi kullanarak, düşmanı iyileştirme ve havaya uçurma gibi efektler kullanılabilir olacaktır. Oyun ayrıca, bir insan ve cennetsel bir varlığın kaynaşmasını sağlayan 'Kamui' adlı yeni bir savaş özelliğini de içerecek. Oyunda Sorey, Lyra ile kaynaşabilecek, formunu değiştirebilecek ve Lyra'nın niteliklerini saldırmak için kullanmasına izin verecek.

Namco Bandai Oyunlarıniyetserbest bırakmaküzerindeki oyunOyun istasyonudünya çapında 3.